BÍTOV (u Znojma)
Bítov na mapě ČR

Vítejte v novém Bítově! Na těchto stránkách najdete veškeré informace jak o novém, tak i o starém Bítově. Dostupné služby městečka Bítov, informace o obecním úřadu i provozní doby jednotlivých zařízení jsou k dispozici v menu nalevo. Dále je zde uvedena celá slavná historie hradu Bítova i vesnice pod ním. Stránky jsou doplněny o různé dobové i současné fotografie a o fotky z nejbližšího okolí. Jsou zde informace o kulturním vyžití i o možnostech strávení volného času v Bítově, také je k dispozici přehled nejbližších památek nacházejících se v okolí.

Nově je k dispozci seznam ubytovacích zařízení v okolí Bítova. Lze si zde vybrat z nejrůznějších nabídek od Bítovského Campu přes ubytování v chatách až po místní hotel. Na stránce je vždy uveden odkaz na oficiální stránky provozovatele. Věřím, že nejen tento seznam, ale i mapa ubytování a služeb v okolí bítova, které je zde k dispozici vám bude nápomocná k výběru té nejlepší dovolené;-)

Nově je zde záznam toulavé kamery o Bítově. V přípravě jsou virtuální prohlídky Bítova a jeho okolí, každý nápad vítán:-)

Tyto stránky vám jsou k dispozici už od roku 2000. Pokud máte jakýkoliv návrh na vylepšení, nebo připomínky, uveďte je v knize návštěv, nebo mne kontaktujte přes E-mail.

Počítadlo přístupů